Porównywarka OC i agent ubezpieczeniowy w jednym

Co roku przychodzi konieczność zapłaty za ubezpieczenie OC, które jest obowiązkową opłatą każdego właściciela pojazdu. Wszyscy dążą do posiadania najlepszej polisy w możliwie najniższej cenie.  O tym, czym jest ubezpieczenie OC, można przeczytać tutaj: https://ctu.pl/ubezpieczenie-oc/ . Poszukiwania ofert można podzielić na kilka sposobów: w Internecie (poprzez porównywarki ubezpieczeń), u znajomych (poczta pantoflowa), poprzez telefonowanie do agentów ubezpieczeniowych. Trudno jest zdecydować, gdy w głowie szacuje się bilans zysków i strat- wyższa cena to obietnica większych odszkodowań w przypadku kolizji lub awarii. Jak podjąć właściwą decyzję?

Porównywarka OC

Szukanie „tego jedynego” ubezpieczenia OC kojarzy się wielu osobom z godzinami spędzonymi na wypełnianiu formularzy na stronach internetowych towarzystw, rozmowach z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych osobiście lub przez telefon. Jak wierzyć specjaliście, gdy ma on działać na korzyść firmy ubezpieczeniowej? 

Czy będzie chciał realnie pomóc interesantowi? Czy będą grali do tej samej bramki? Pomocą może okazać się porównywarka OC, która „zbiera” oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. W zależności od wybranych parametrów wyświetla polisy w różnych wariantach. Tu konieczne jest wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej pojazdu. Marka, model, rok produkcji czy pojemność silnika auta to elementy standardowego formularza. Dodatkowo „zapytają” o kolizyjność, doświadczenie kierowcy czy cele podróży (wyjazdy zagraniczne). Proces wyszukiwania trwa kilka minut, a doświadczony kierowca poradzi sobie z kalkulatorem (porównywarką) w mgnieniu oka. Dostępne są porównywarki dla różnych rodzajów ubezpieczeń, takich jak AC, NNW, Assistance

Agent Ubezpieczeniowy

To osoba, która doradzi, jakie ubezpieczenie sprawdzi się najlepiej. Jest specjalistą, który zna oferty wielu towarzystw i jest na bieżąco z informacjami z branży. Jest niezależnym od towarzystw ubezpieczeniowych człowiekiem, który będzie chciał wspierać dobre decyzje zakupowe kierowców. W połączeniu porównywarki OC i konsultacji z agentem, można pewniej zdecydować się na konkretną polisę. Dostępne są w Internecie strony, gdzie wyniki analizy z kalkulatora mogą być od razu skonforntowane z wiedzą eksperta. Najtańsze OC z najlepszymi warunkami ubezpieczenia można nabyć w tak łatwy sposób! Nawet jako nowicjusz w temacie, kierowca poradzi sobie z zakupem odpowiedniej polisy. Zarówno porównywarka, jak i agenci służą pomocą. 

Podobne Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *